Miło mi, że tu jesteś. Nazywam się Ania Stankiewicz. Jestem blogerką, doradczynią żywieniową, a także studentką Psychodietetyki. Jednak przede wszystkim jestem kobietą, która zdobyła się na odwagę, aby porzucić frustrującą pracę biurową i zaczęła realizować swoje marzenia.

Jeśli pragniesz wraz ze mną stać się zdrową i aktywną kobietą sukcesu, to mogę Ci w tym pomóc. Pokażę Ci krok po kroku jak prawidłowo się odżywiać, uprawiać sport, aby na co dzień być zadowoloną z życia i pełną energii. Podzielę się z Tobą również całą moją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie blogowania.

Jeśli masz ochotę, to zapraszam Cię do zapoznania się z tym o czym piszę w moich głównych kategoriach blogowych:

Żyj zdrowo & aktywnie

etoks, oczyszczanie organizmu, szybka dieta

Lifestylerka, to blog, który narodził się z mojej pasji do zdrowego stylu życia. Tak się wciągnęłam w tę tematykę, że zapragnęłam swoje zainteresowanie zmienić w sposób na życie. Dlatego też postanowiłam pogłębić swoją wiedzę w profesjonalny sposób i zaczęłam edukować się w dziedzinie dietetyki. Moim marzeniem jest uświadomienie ludziom jak wiele prawdy tkwi w powiedzeniu: „Jesteś tym, co jesz”. Chcę Ci pokazać, że zdrowy styl życia wcale nie jest trudny, nudny, ani nie łączy się z wyrzeczeniami. Wszystko, to kwestia odpowiedniego nastawienia się. Oczywiście każda zmiana, nawet ta dobra związana jest z pewnym wysiłkiem. Jednak nie musisz robić wszystkiego na raz. Możesz osiągnąć swój cel małymi kroczkami. A każdy kolejny krok do przodu, to będzie Twoje zwycięstwo i sukces.

Fit jadłospis

zupa dyniowa krem

Lifestylerka, to miejsce w którym chciałabym pokazać Ci jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz wygląd ma odpowiednio zbilansowana dieta, a także zachęcić Cię do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze. Tutaj dowiesz się po jakie produkty warto sięgać oraz jak łączyć te wartościowe składniki ze sobą w pyszne, zdrowe, proste do wykonania potrawy. Przekonasz się, że zdrowe jedzenie w cale nie jest nudne, ani monotonne. Zobaczysz jak szybko odczujesz pozytywne skutki wprowadzonych przez Ciebie zmian.

Zmień blog w biznes

SEOMoją kolejną wielką pasją jest blogowanie. Pewnego dnia powiedziałam mojemu tacie, że marzę o pracy związanej z moimi zainteresowaniami. A on na to: „To może zacznij na początek o nich pisać”. Stwierdziłam, że to genialny pomysł. Nareszcie nadeszła właściwa pora na stworzenie własnego bloga, który w niezwykle krótkim czasie stał się moją ogromną pasją. Zaczynałam w zasadzie z zerową wiedzą na temat blogowania. Następnie w ciągu wielu miesięcy metodą prób i błędów uczyłam się tego wszystkiego, co bloger wiedzieć powinien. A teraz chcę z Tobą podzielić się całą moją zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, aby zaoszczędzić Ci niepotrzebnego „bólu głowy” oraz zarwanych nocy przed ekranem komputera.

Dziękuję Ci za odwiedziny. Jeśli masz do mnie jakieś pytania, to skontaktuj się ze mną

 lifestylerka@gmail.com

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, to zapraszam do zakładki Współpraca

Pozdrawiam Cię serdecznie

Anna Stankiewicz

  • Ten blog jest i ciekawy i ładny

  • www.kasiaekiert.pl

    piękna jest ta strona, taka oaza spokoju w całym zgiełku sieci 🙂

    • Dziękuję Kasiu, to bardzo miły komentarz:).