O mnie

Miło mi, że tu jesteś. Nazywam się Anna Stankiewicz. Jestem Doradcą Żywieniowym oraz Psychodietetykiem. Jednak przede wszystkim kobietą, która zdobyła się na odwagę, aby porzucić frustrującą pracę biurową i zaczęła realizować swoje marzenia.

Jeśli pragniesz stać się zdrową i aktywną kobietą, to mogę Ci w tym pomóc. Pokażę krok po kroku jak prawidłowo się odżywiać, zacząć uprawiać sport, aby na co dzień być zadowoloną z życia i pełną energii.

Jeśli masz ochotę, to zapraszam Cię do zapoznania się z tym o czym piszę w moich głównych kategoriach blogowych:

Zdrowa i Aktywna

etoks, oczyszczanie organizmu, szybka dieta

Lifestylerka, to blog, który narodził się z mojej pasji do zdrowego stylu życia. Tak się wciągnęłam w tę tematykę, że zapragnęłam swoje zainteresowanie zmienić w sposób na życie. Dlatego też postanowiłam pogłębić swoją wiedzę w profesjonalny sposób i zaczęłam edukować się w dziedzinie dietetyki. Moim marzeniem jest uświadomienie ludziom jak wiele prawdy tkwi w powiedzeniu: „Jesteś tym, co jesz”.

Chcę Ci pokazać, że zdrowy styl życia wcale nie jest trudny, nudny, ani nie łączy się z wyrzeczeniami. Wszystko, to kwestia odpowiedniego nastawienia się. Oczywiście każda zmiana, nawet ta dobra związana jest z pewnym wysiłkiem. Jednak nie musisz robić wszystkiego na raz. Możesz osiągnąć swój cel małymi kroczkami. A każdy kolejny krok do przodu, to będzie Twoje zwycięstwo i sukces.

Zdrowe Przepisy

zupa dyniowa krem

Lifestylerka, to miejsce w którym chciałabym pokazać Ci jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz wygląd ma odpowiednio zbilansowana dieta, a także zachęcić Cię do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze. Tutaj dowiesz się po jakie produkty warto sięgać oraz jak łączyć te wartościowe składniki ze sobą w pyszne, zdrowe, proste do wykonania potrawy. Przekonasz się, że zdrowe jedzenie w cale nie jest nudne, ani monotonne. Zobaczysz jak szybko odczujesz pozytywne skutki wprowadzonych przez Ciebie zmian.

Dziękuję Ci za odwiedziny. Jeśli masz do mnie jakieś pytania, to skontaktuj się ze mną

 lifestylerka@gmail.com

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, to zapraszam do zakładki Współpraca

Pozdrawiam Cię serdecznie

Anna Stankiewicz

  • Ten blog jest i ciekawy i ładny

  • www.kasiaekiert.pl

    piękna jest ta strona, taka oaza spokoju w całym zgiełku sieci 🙂

    • Dziękuję Kasiu, to bardzo miły komentarz:).