Hej!

20141003_150146Nazywam się Ania Stankiewicz. Jestem Doradczynią Żywieniową, Studentką Psychodietetyki, a przede wszystkim kobietą, która zdobyła się na odwagę, aby porzucić nudną pracę biurową i zaczęła realizować swoje marzenia.

Chcesz wraz ze mną zmienić swoje życie na lepsze? Być zdrowszą oraz bardziej aktywną? Pokażę Ci jak w łatwy i przyjemny sposób, to osiągnąć.

Jeśli masz ochotę, to zapraszam Cię do zapoznania się z tym o czym piszę w moich głównych kategoriach blogowych:

Zdrowy styl życia

etoks, oczyszczanie organizmu, szybka dieta

Lifestylerka, to blog, który narodził się z mojej pasji do zdrowego stylu życia. Tak się wciągnęłam w tę tematykę, że zapragnęłam swoje zainteresowanie zmienić w sposób na życie.  Dlatego też postanowiłam pogłębić swoją wiedzę w profesjonalny sposób i zaczęłam edukować się w dziedzinie dietetyki. Moim marzeniem jest uświadomienie ludziom jak wiele prawdy tkwi w powiedzeniu, że jesteś tym, co jesz. Chcę pokazać, że zdrowy styl życia wcale nie jest trudny, ani nie łączy się z wyrzeczeniami. Wszystko, to kwestia odpowiedniego nastawienia się. Oczywiście każda zmiana, nawet ta dobra łączy się z pewnym wysiłkiem. Jednak nie trzeba robić wszystkiego na raz. Można osiągnąć swój cel małymi kroczkami. A każdy krok do przodu, to będzie zwycięstwo i sukces.

Zdrowe przepisy

zupa dyniowa krem

Lifestylerka, to miejsce w którym chciałabym pokazać Ci jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz wygląd ma odpowiednio zbilansowana dieta, a także zachęcić Cię do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze. Tutaj dowiesz się po jakie produkty warto sięgać oraz jak łączyć te wartościowe składniki ze sobą w pyszne, zdrowe, proste do wykonania potrawy. Przekonasz się, że zdrowe jedzenie w cale nie jest nudne, ani monotonne. Zobaczysz jak szybko odczujesz pozytywne skutki wprowadzonych przez Ciebie dobrych zmian.

Blogowanie

SEOMoją kolejną wielką pasją jest blogowanie. Pewnego dnia powiedziałam mojemu tacie, że marzę o pracy związanej z moimi zainteresowaniami. A on na to: „To może zacznij na początek o nich pisać”. Stwierdziłam, że to genialny pomysł i nareszcie nadeszła właściwa pora na stworzenie własnego bloga, który w niezwykle krótkim czasie stał się moją ogromną pasją. Zaczynałam w zasadzie z zerową wiedzą na temat blogowania, a następnie w ciągu wielu miesięcy i lat metodą prób i błędów uczyłam się tego wszystkiego, co bloger wiedzieć powinien na własnej skórze, a raczej blogu. A teraz chcę z Tobą podzielić się całą moją zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, aby zaoszczędzić Ci niepotrzebnego „bólu głowy” oraz zarwanych nocy przed ekranem komputera. Dowiedz się z moich artykułów więcej na temat skutecznego blogowania.

Dziękuję Ci za odwiedziny. Jeśli masz do mnie jakieś pytania, to skontaktuj się ze mną:

 

  • Ten blog jest i ciekawy i ładny

  • www.kasiaekiert.pl

    piękna jest ta strona, taka oaza spokoju w całym zgiełku sieci 🙂

    • Dziękuję Kasiu, to bardzo miły komentarz:).