Obiady dla zapracowanych kobiet ebook

Obiady dla zapracowanych kobiet

Obiady dla zapracowanych kobiet

Czy początek każdego tygodnia wywołuje w Tobie panikę, ponieważ nie masz pojęcia co przygotować na obiad? Chciałabyś, aby Twoja rodzin codziennie miała na stole zdrowy, pożywny i smaczny posiłek. Z drugiej strony nie masz ochoty, ani siły żeby tkwić w kuchni przez całe popołudnie. Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie tego problemu, a mianowicie zbiór przepisów “Obiady dla zapracowanych kobiet”.

Obiady dla zapracowanych kobiet

Współczesne panie domu, to niesamowicie zabiegane kobiety. Założę się, że również i Ty wpadasz w szalony wir obowiązków już od samego rana. Zanim pomyślisz o swoich potrzebach, to musisz ogarnąć swoją pociechę/pociechy. Pomóc się im wyszykować, nakarmić je, a następnie podrzucić do przedszkola lub szkoły.

Biegniesz do pracy znowu spóźniona z ogromnymi wyrzutami sumienia. Nie masz czasu na porządne śniadanie, jedynie na kubek mocnej kawy lub herbaty. Kiedy wychodzisz z pracy, to nie oznacza to, że masz wolne i możesz się wreszcie odprężyć. Nie ma tak dobrze. Lecisz odebrać dzieci, robisz szybkie zakupy i wpadasz do domu późnym popołudniem. Poprzedniego dnia wieczorem nie chciało Ci się przygotować obiadu na kolejny dzień, więc dzisiaj znowu wpatrujesz się w zawartość lodówki i główkujesz, co by tu przyrządzić, żeby było szybko i w miarę zdrowo. Jednak żaden sensowny pomysł nie przychodzi Ci do głowy.

Pobierz swój prezent

Dlatego na wypadek takich podbramkowych sytuacji przygotowałam dla Ciebie ebook “Obiady dla zapracowanych kobiet”. Jego zalety są następujące:

  • proste przepisy kulinarne – zawiera przepisy na proste w wykonaniu, smaczne, zdrowe posiłki,
  • pozwala oszczędzić czas i pieniądze – zyskasz cenny czas dzięki prostym przepisom oraz gotowej liście składników pod każdą potrawą. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze kupując tylko potrzebne produkty,
  • dbałość o zdrowie – zadbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie jedząc zbilansowane posiłki.

Większość potraw zawartych w ebooku możesz zabrać ze sobą do pracy. Niektóre z nich będą Ci smakować nawet na zimno. Zainteresowana?