Jak schudnąć bez efektu jojo

 

Już od dłuższego czasu marzył mi się własny ebook. Wiesz, taki z prawdziwego zdarzenia. Często kiedy wchodzę na interesujące mnie blogi zachwycałam się pomysłowymi dodatkami, które autorzy proponują swoim czytelnikom. Zapisując się na Newsletter możesz otrzymać prezent w postaci różnego rodzaju poradników, planerów, a nawet bezpłatnych mini kursów.

Bardzo lubię tego typu niespodzianki. Przykuwają moją uwagę i sprawiają, że staję się wierną czytelniczką. Zazwyczaj po ściągnięciu oraz przeczytaniu wartościowego dodatku mam ochotę na więcej. Także moim zdaniem jest to fantastyczny sposób zwrócenia uwagi na swój blog, nawiązania relacji oraz zatrzymania czytelnika na dłużej.

Zatem zaczęłam myśleć nad tym, co ja mogłabym podarować Tobie, mojej czytelniczce, żeby Cię rozpieścić i podziękować za to, że jesteś ze mną. Wiem, że jedną z największych bolączek moich czytelniczek jest to, że kiedy próbują na własną rękę zacząć zdrowo się odżywiać, regularnie uprawiać sport oraz schudnąć, to często nie wiedzą od czego zacząć. Szybko braknie im silnej woli oraz motywacji. Zatem postanowiłam stworzyć dla tych wszystkich kobiet poradnik zdrowego stylu życia “Jak schudnąć bez efektu jojo” + przykładowy dzienny jadłospis redukcyjny 1600 kcal., który pokazuje krok po kroku od czego zacząć i jakie działania są najbardziej istotne.

Jak schudnąć bez efektu jojo

Jeśli zastanawiasz się, czy ten poradnik jest dla Ciebie, to poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat tego co jakie treści są w nim zawarte:

  • test – na samym początku znajdziesz test, dzięki któremu będziesz mogła z łatwością samodzielnie ocenić, czy na co dzień masz zdrowe nawyki w odżywianiu oraz aktywności fizycznej,
  • 10 złotych zasad zdrowego stylu życia – następnie poznasz najważniejsze zasady zdrowego odżywiania się, dzięki którym zidentyfikujesz swoje złe nawyki,
  • jak obliczyć BMI – kolejny krok, to ustalenie, czy Twoja obecna masa ciała jest prawidłowa,
  • zapotrzebowanie kaloryczne – kiedy już będziesz wiedziała jakie powinno być Twoje prawidłowe BMI, to ustalisz w bardzo prosty sposób swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne, czyli ile możesz zjeść każdego dnia, ile kalorii powinny zawierać poszczególne posiłki, a także dowiesz się jak uniknąć efektu jojo odchudzając się,
  • jadłospis redukcyjny – dodatkiem do tego poradnika jest prezent w postaci przykładowego dziennego jadłospisu redukcyjnego 1600 kcal, na podstawie którego będziesz mogła nauczyć się budować swój własny indywidualny jadłospis,
  • jak zacząć ćwiczyć – kiedy już będziesz wiedziała jak prawidłowo się odżywiać, to pokażę Ci w jaki sposób przekonać się do aktywności fizycznej, wybrać właściwą dyscyplinę sportu dla siebie i ją pokochać.

Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, wybrać właściwą aktywność fizyczną i schudnąć raz na zawsze? Zatem pobierz swój prezent – poradnik zdrowego stylu życia “Jak schudnąć bez efektu jojo” + przykładowy dzienny jadłospis redukcyjny 1600 kcal.