Pobierz prezent

Nareszcie nadeszła wiekopomna chwila kiedy to zdecydowałam się stworzyć mój od dawna planowany i wyczekiwany Newsletter. Przyznaję, że zdecydowanie się na ten krok zajęło mi sporo czasu. Jednak koniec z odwlekaniem w nieskończoność. Dzisiaj chcę Ci dać znać przede wszystkim kiedy ruszamy, a także dlaczego warto zapisać się na newsletter Lifestylerki.

Już od lutego na blogu istnieje opcja pobrania prezentu w postaci poradnika zdrowego stylu życia „Jak zacząć zdrowo się odżywiać & być aktywną fizycznie” + przykładowy jadłospis 1800 kcal na tydzień roboczy w zamian za zapis na Newsletter. Od tamtej pory pracuję cały czas nad wartościowymi treściami, które chcę Ci regularnie przesyłać. Pomysł jest, materiały są, a czerwcowe słonko dodało mi energii oraz pewności siebie. Wreszcie czuję się gotowa, żeby ruszyć z co tygodniowymi wiadomościami. Stwierdziłam, że koniecznie muszę to zrobić jak najszybciej, ponieważ jeśli będę dalej zwlekać, to w końcu osoby, które zapisały się na listę pewnie nie będą już o tym pamiętać i bardzo się zdziwią, kiedy otrzymają ode mnie pierwszą wiadomość.

Czy warto wysyłać swoim czytelnikom newsletter
Głównym powodem jest to, że chciałabym utrzymywać stały, bezpośredni kontakt z moimi czytelnikami. Wiesz jak to jest z innymi rozwiązaniami. Na bloga nie zawsze ma się czas zajrzeć. Natomiast Facebook bezlitośnie obcina zasięg, w związku z czym często ważne informacje nie docierają do wszystkich stałych czytelników. Dzięki Newsletterowi:

nie przegapisz żadnej istotnej wiadomości ode mnie
otrzymasz z pierwszej ręki informacje na temat moich produktów blogowych, takich jak: e-booki, kursy on-line, konsultacje (już wkrótce!), czy prezenty niespodzianki
będziesz mieć dostęp do wyjątkowych dodatkowych treści nie publikowanych na blogu
Newsletter będzie pojawiał się w Twojej skrzynce od przyszłego tygodnia w każdy poniedziałek.

Dlaczego warto zapisać się na newsletter Lifestylerki
Jeśli marzysz o tym, żeby pod okiem specjalisty w te wakacje rozpocząć w łatwy oraz przyjemny sposób zdrowy i aktywny tryb życia, który już wkrótce zaprocentuje świetnym samopoczuciem, doskonałą formą oraz zgrabną sylwetką, to mój Newsletter pomoże Ci w tym!

Już od najbliższego poniedziałku przez całe wakacje będę pokazywać Ci krok po kroku jak w prosty i przyjemny sposób rozpocząć przygodę ze zdrowym, regularnym odżywianiem, organizowaniem się w kuchni oraz uprawianiem przyjemnej aktywności fizycznej. Podpowiem Ci od czego jest najlepiej zacząć i w jakiej kolejności wszystko wykonywać. Dodatkowo otrzymasz też ode mnie:

skuteczne porady jak walczyć z ochotą na słodycze
wskazówki na uniknięcie wilczych napadów głodu
informację czemu wskazówka na Twojej wadze ani drgnie pomimo, że regularnie ćwiczysz oraz zdrowo się odżywiasz
rozwiązanie problemu zbierania się wody w organizmie
odpowiedź na pytanie, czy należy się bać węglowodanów.
Będą to krótkie porady ułożone w chronologiczną całość, także lepiej już się zapisz, żeby nie przegapić tego, co będzie na wstępie.

Mam też dla Ciebie specjalny bonus! Każda porada będzie zakończona krótkim ćwiczeniem lub zadam Ci pytanie, żebyś mogła dane zagadnienie przemyśleć na swoim przykładzie. Jeśli będziesz chciała sprawdzić, czy prawidłowo wykonałaś zadanie dnia lub jeśli będziesz się chciała podzielić ze mną oraz innymi osobami swoją odpowiedzią, to w każdy poniedziałek będzie ku temu okazja na fan page Lifestylerki na Facebooku pod tablicą “Pytanie dnia”.

Niektóre wakacyjne tematy
Co musisz koniecznie zrobić zanim rozpoczniesz zdrowy tryb życia i/lub zaczniesz się odchudzać
Dlaczego moja waga stanęła w miejscu i co dalej
Proste triki na zmniejszenie kaloryczności potraw
Jak pohamować wilczy apetyt
Jak zmniejszyć ochotę na słodycze
Czy należy bać się węglowodanów
Jak się odchudzać z głową
Sekrety pięknej sylwetki
Sprzymierzeńcy dobrego samopoczucia i pięknej sylwetki
Aktywność fizyczna odpowiednia dla Ciebie
Jak pokochać aktywność fizyczną
Porady żywieniowe dla zapracowanych
Co jeść żeby było zdrowo, smacznie i pożywnie
Jak sprytnie planować posiłki
Jeśli zainteresowały Cię powyższe tematy, to szybciutko zapisuj się na Newsletter, żeby otrzymać swój powitalny prezent “Poradnik zdrowego stylu życia” . A już w najbliższy poniedziałek znajdziesz w swojej skrzynce pierwszą wiadomość ode mnie. Jeśli jest jakiś temat, który bardzo Cię interesuje, a nie znalazł się na wakacyjnej liście tematów, to daj koniecznie znać w komentarzu, a dopiszę go specjalnie dla Ciebie.