Bezpłatna Konsultacja Psychodietetyczna

Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Poznajmy się! Nazywam się Anna Stankiewicz. Jestem dyplomowanym Psychodietetykiem oraz Doradcą Żywieniowym. Jeśli chcesz, to pomogę Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe na lepsze, schudnąć z głową, pozbyć się uzależnienia od słodyczy oraz zorganizować się w kuchni. Wszystko po to, abyś nareszcie mogła cieszyć się dobrym zdrowiem, szczupłą sylwetką i mieć optymistyczne nastawienie do życia. Jeżeli zastanawiasz się, czy moja oferta jest dla Ciebie, to zapraszam Cię do skorzystania z możliwości odbycia Bezpłatnej Konsultacji Psychodietetycznej ze mną. 

Pomagam kobietom, które pragną: 

 • schudnąć z głową,
 • zacząć zdrowo się odżywiać,
 • uwolnić się od cukru,
 • zmienić złe nawyki żywieniowe na lepsze,
 • przekonać się do aktywności fizycznej,
 • poprawić samopoczucie i wyniki w chorobie Hashimoto,
 • poprawić samopoczucie i wyniki w niedoczynności tarczycy,
 • pozbyć się wzdęć
 • pozbyć się zaparć,
 • zorganizować się w kuchni,
 • rozpocząć dietę bez glutenu,
 • rozpocząć dietę bez laktozy

Jak zapisać się na bezpłatną konsultację

 1. Zgłoś się przy pomocy poniższego formularza zgłoszeniowego wpisując w temacie bezpłatna konsultacja, a następnie swoje imię oraz adres email.
 2. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz ode mnie informację zwrotną z formularzem Wywiadu Zdrowotno – Żywieniowego do wypełnienia.
 3. Po wypełnieniu i odesłaniu do mnie formularza Wywiadu, umówimy się na jego omówienie. Wybierzesz formę, która będzie Ci najbardziej odpowiadać (połączenie video na Messenger, rozmowa telefoniczna, email).

  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Lifestylerka Anna Stankiewicz z siedzibą w Szczecinie 71-177 ul. Witkiewicza 21A/13. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres biuro@lifestylerka.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.

Jestem świetna w tym co robię!

Moje klientki, to kobiety, które miały dość metody prób i błędów. W związku z tym postanowiły oddać się w fachowe ręce i z moją pomocą dokonać skutecznych zmian. Moja oferta, to kompleksowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb wsparcie, a nie tylko papier z opracowaną “suchą dietą”.

Moja historia

Wpływem właściwego odżywiania się oraz aktywności fizycznej na poprawę samopoczucia oraz unormowanie masy ciała zaczęłam interesować się wiele lat temu, kiedy dowiedziałam się, że cierpię na chorobę Hashimoto. Pierwsze co zrobiłam, to zwolniłam tempo mojego życia. Następnie zaczęłam na własną rękę poszukiwać informacji na temat moich dolegliwości, a także wpływie odżywiania na samopoczucie i zdrowie. Dzięki swojemu uporowi, cierpliwości oraz dociekliwości po jakimś czasie doszłam do tego, że oprócz Hashimoto mam również nietolerancję jajek kurzych, a także źle wpływa na mnie duża ilość laktozy.

Dużo czasu zajęło mi zanim do tego wszystkiego doszłam, ponieważ działałam w zasadzie po omacku. Miałam za wskazówki strzępki informacji, które wyczytałam w książkach, artykułach, zdobywałam na szkoleniach, czy podczas wizyty u dietetyka. W pewnym momencie zapragnęłam wszystko to poskładać sobie w jedną logiczną całość, a także dowiedzieć się czegoś więcej na temat wpływu odżywiania się na zdrowie. W związku z tym zapisałam się do Akademii Dietetyki. Najpierw uczęszczałam na kurs pierwszego stopnia, podczas którego zdobyłam podstawowe informacje z zakresu prawidłowego odżywiania człowieka, chorób dietozależnych oraz układania jadłospisów. Wiele z nich było bardzo przydatnych i praktycznych, dlatego natychmiast wdrożyłam je w swoje codzienne życie.

Po ukończeniu kursu było mi mało, więc od razu zapisałam się na stopień zaawansowany, który przygotowywał mnie do zawodu dietetyka i skończył się państwowym egzaminem.

Kiedy zmieniłam mój sposób odżywiania się i wprowadziłam aktywność fizyczną do mojego rozkładu dnia, to stopniowo zaczęłam odczuwać pozytywne zmiany. Uporałam się z moją anemią, zaczął wzrastać poziom witaminy D, uspokoił się brzuch oraz żołądek. Czułam się coraz lepiej. Wróciła energia i dobry nastrój. Poprawił się stan cery, włosów oraz paznokci. Zniknęły stany depresyjne i wieczne zmęczenie. Obecnie uwielbiam wyszukiwać nowe produkty w sklepach, łączyć je ze sobą w przepyszne potrawy. Jestem coraz bardziej świadoma tego jak dobra jakościowo żywność oraz regularne zajęcia jogi, aerobiku, spacery, a także jazda na rowerze wspaniale wpływają na moje dobre samopoczucie. Pomagają mi zachować szczupłą sylwetkę, sprawiają, że mam energię do pracy, nauki, życia, a także pomagania innym.

Pokochałam zdrowy styl życia za te wszystkie pozytywne zmiany, które mu zawdzięczałam. W związku z tym postanowiłam dalej edukować się w tym zakresie, zatem zapisałam się na studia podyplomowe o kierunek Psychodietetyka. Ta decyzja, była strzałem w dziesiątkę. Powtórzyłam, uzupełniłam i uporządkowałam swoją dotychczasową wiedzę, a także wpadłam na pewien pomysł. Doszłam do wniosku, że przecież jest wiele takich osób jak ja, które od lat cierpią na jakieś schorzenia gastryczne lub zmagają się z nadprogramowymi kilogramami, wiecznym zmęczeniem, a także chorobą Hashimoto. Stwierdziłam, że przecież mogłabym z nimi podzielić się moją wiedzą oraz doświadczeniem, aby nie musiały tak jak ja w długi oraz mozolny sposób metodą prób i błędów dochodzić do tego wszystkiego do czego w końcu doszłam.

Dzięki temu, że postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie i odzyskać utracone dobre samopoczucie znowu mogę cieszyć się życiem. Jeśli Ty też chciałabyś odzyskać utraconą dawno energię i radość życia, poczuć się dobrze we własnym ciele, pozbyć kilku zbędnych kilogramów, to nie musisz tak jak ja dochodzić latami do tego, co należy zrobić. Zebrałam całą swoją wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie i stworzyłam indywidualny program “Dieta szyta na miarę”, z której możesz skorzystać. O szczegółach programu dowiesz się tutaj.

Dziękuję Ci za odwiedziny. Jeśli masz do mnie jakieś pytania, to skontaktuj się ze mną.

lifestylerka@gmail.com

Anna Stankiewicz

Lifestylerka – Poradnia Psychodietetyczna