21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki kulisy kursu

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

Pragniesz zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze oraz zacząć być aktywną fizycznie bez wymówek, katowania się drakońską dietą oraz efektu jo-jo, ale nie wiesz jak za to wszystko się zabrać? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to kurs internetowy “21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki” jest zdecydowanie jest dla Ciebie!

Za każdym razem kiedy spotykam się z osobami, które pragną, żebym pomogła im zacząć zdrowiej się odżywiać i regularnie ćwiczyć, na dzień dobry słyszę podobną historię. Bardzo często moi klienci opowiadają, że wiele razy próbowali dokonywać zmian. Mieli szczere chęci, byli podekscytowani tym, że zdecydowali się zawalczyć o siebie, ale najczęściej szybko tracili zapał i niestety wracali do swoich starych nawyków. Jaki był powód? Po kilku tygodniach nowej diety i ćwiczeń czuli się osłabieni, podirytowani, wręcz sfrustrowani. Na skraju wytrzymałości. Chodzili wiecznie głodni, a także męczyli swoje ciało ćwiczeniami ponad siły. Poza tym brakowało im sprawdzonego źródła, z którego mogliby czerpać wiarygodne informacje, a także wsparcia.

Spotkało Cię kiedyś coś podobnego? A co byś powiedziała na to, żeby w końcu Ci się udało?

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

Przez kilka ostatnich miesięcy zajmowałam się tworzeniem kursu on-line 21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki, dzięki któremu mogłabym kobietom takim jak Ty pomóc:

 • zmienić nawyki żywieniowe na lepsze,
 • ruszyć się z kanapy,
 • zorganizować od kuchni,
 • a także pozbyć nadprogramowych kilogramów.

Wszystko po to, żebyś nareszcie mogła cieszyć się dobrym zdrowiem, wymarzoną figurą i mieć mnóstwo energii oraz optymistyczne nastawienie do życia.

Dzięki mojej wiedzy oraz doświadczeniu z zakresu psychodietetyki oraz  żywienia człowieka stworzyłam kurs, dzięki któremu nauczysz się jak każdego dnia dokonywać właściwych wyborów jeśli chodzi o właściwe odżywianie i aktywność fizyczną. Chętnie pomogę Ci wypracować praktyczny, sprawdzony system, który będziesz mogła wdrażać codzienne stopniowo krok po kroku. Nauczę Cię jak pogodzić zdrowe odżywianie ze stylem życia współczesnej, zabieganej kobiety, a zgrabna sylwetka będzie pozytywnym skutkiem ubocznym tych działań. Byłoby wspaniale, prawda?

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

Sprawdź, czy ten kurs jest dla Ciebie

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli pragniesz:

 • odkryć swoje złe nawyki żywieniowe i dowiedzieć się jak zmienić je na lepsze,
 • otrzymać sprawdzone informacje na temat tego, co jeść oraz w jakich ilościach, żeby Twoje posiłki były smaczne zdrowe i prawidłowo zbilansowane,
 • zdobyć wiedzę na temat tego jak wybrać dla siebie odpowiednią aktywność fizyczną i zacząć ćwiczyć regularnie bez wymówek,
 • dowiedzieć się jak zaplanować zdrowy, wykonalny w praktyce tygodniowy jadłospis oraz listę zakupów (otrzymasz przykładowy jadłospis wraz z przepisami i listą zakupów oraz planery do druku, które pomogą Ci w rozplanowaniu wszystkich działań),
 • otrzymać 3 tygodniowy jadłospis śródziemnomorski 1800 kcal,
 • dostać listę produktów spożywczych, które zawsze warto mieć pod ręką,
 • odkryć jak zmniejszyć apetyt na słodycze,
 • otrzymać ebook z szybkimi przepisami dla zapracowanych kobiet,
 • poczuć, że wreszcie odzyskałaś kontrolę nad swoim zdrowiem i odżywianiem.

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

Przygotuj się do zmiany na lepsze

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

W pierwszym tygodniu kurs “21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki” zajmiemy się tym jak zjeść słonia. Brzmi tajemniczo? Już wyjaśniam o co dokładnie chodzi. Jak zjeść słonia, czyli jak zabrać się za zrealizowanie dużego celu tak, żeby nie czuć się przytłoczonym i przerażonym ogromem zadania. Pierwszym krokiem będzie dokładne sprecyzowanie Twojego celu. Kiedy będziesz wiedziała, co dokładnie chcesz osiągnąć i zaplanujesz sobie jak to zrobisz, to będzie Ci o wiele łatwiej zjeść tego słonia kawałek po kawałku.

Cele mogą być najróżniejsze, wybierz swój:

 • zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów,
 • regularne jedzenie zdrowych posiłków,
 • wyeliminowanie niezdrowych nawyków żywieniowych,
 • wybranie dla siebie odpowiedniej aktywności fizycznej.

Kiedy będziesz mieć dokładnie wyznaczony cel, to dobrze było by też ustalić z jakiego miejsca będziesz swoja przygodę ze zdrowym stylem życia. Zatem w kolejnych lekcjach dowiesz się jak ustalić, czy Twoja obecna masa ciała jest prawidłowa, a jeśli nie, to jaka powinna być. Ponadto ustalimy wspólnie Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne, czyli prościej mówiąc ile możesz zjeść.

Poza tym przygotowałam dla Ciebie też test, dzięki któremu będziesz mogła samodzielnie w bardzo łatwy sposób jak zdrowy jest Twój aktualny tryb życia. Następnie otrzymasz od mnie informacje na temat 10 złotych zasad odżywiania się i będziesz mogła przekonać się, które z nich już stosujesz na co dzień, a które chciałabyś podczas trwania kursu “21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki” wprowadzić do swojego życia.

Następnie, zanim przejdziemy do aktywności fizycznej porozmawiamy o tym jakie badania lekarskie warto sobie zrobić przy zmianie trybu życia. Często jest tak, że ktoś przechodzi na zdrową dietę, zaczyna uprawiać regularnie sport, ale zamiast czuć się coraz lepiej, to jest wręcz wyczerpany i opada z sił. Dlatego warto sprawdzić, czy nie cierpi się na jakieś schorzenia. Będziemy też rozmawiać na temat tego dlaczego w ogóle warto być aktywną fizycznie.

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

Zdrowa i Aktywna Ty

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

Drugi tydzień kursu w całości poświęcony jest odżywianiu oraz aktywności fizycznej. Podczas tych siedmiu dni dowiesz się jak często należy jeść, co spożywać na poszczególne posiłki, żeby było smacznie i zdrowo, a także w jakich proporcjach. Otrzymasz też mnóstwo przykładów różnych potraw z linkami do przepisów. Będzie też o tym w jaki sposób odżywiać się, żeby treningi były efektywne. Podam Ci też przepisy na pyszne i zdrowe przekąski potreningowe.

Zdradzę też kilka prostych trików na podkręcenie metabolizmu. Zajmiemy się też tym jak wybrać dla siebie odpowiednią dyscyplinę, żeby nie zniechęcić się po krótkim czasie i osiągnąć wymarzony rezultat. Podpowiem Ci też kilka sposobów jak przechytrzyć samą siebie, kiedy próbujesz znaleźć wymówki, żeby ominąć trening. Opowiem Ci o eliksirze zdrowia i urody,  który warto codziennie zażywać. Porozmawiamy też o tym z jakiego powodu czasem po kilku tygodniach diety i treningu wskazówka wagi staje w miejscu i ani drgnie. Tych powodów może być kilka. Do każdego z nich podam Ci proste rozwiązania.

Zorganizuj się od kuchni

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

W trzecim tygodniu kursu będziesz miała jasno określony cel, ułożony plan działania. Będziesz wiedziała, których nawyków chcesz się pozbyć i w jaki sposób tego skutecznie dokonać. Posiądziesz tez wiedzę na temat tego co jeść, o jakich porach i w jakich ilościach. Będziesz też zmotywowana do ćwiczeń. mało tego, będziesz mieć wybraną aktywność odpowiednią dla siebie a także będziesz wiedziała jak walczyć z wymówkami. Zatem przyjdzie czas na to, żeby zorganizować się od kuchni.

W tym module dowiesz się jakie błędy żywieniowe powodują nieodparta ochotę na słodycze. Następnie zdradzę Ci proste triki na to jak skutecznie zmniejszyć apetyt na słodkie. Wspólne stworzymy bazę Twoich posiłków do której będziesz mogła sięgać w kryzysowych sytuacjach. Nauczę Cię też jak zaplanować rozsądny jadłospis na cały tydzień. Dostaniesz ode mnie mój przykładowy tygodniowy bardzo praktyczny jadłospis, a do niego przepisy oraz listę zakupów. Na koniec dowiesz się też jak przygotować się do zakupów i jakie produkty spożywcze zawsze warto mieć pod ręką. Na koniec w prezencie dostaniesz ode mnie ebook Szybkie obiady dla zapracowanych kobiet, który pewnie nie raz uratuje Cię od głodówki. Będziemy rozmawiać też o tym w jaki sposób pozbywać się stresu.

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

Dokładny program kursu

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

21 dni do zdrowia i szczupłej sylwetki

Moduł I Przygotuj się do zmiany na lepsze

1. Jak zjeść słonia, czyli jak zrealizować duży cel,
2. Sprawdź jak zdrowy jest Twój aktualny tryb życia,
3. Jak skutecznie zmienić zły nawyk na dobry,
4. Badania, które warto zrobić,
5. Sprawdź, czy zjadasz samą siebie,
6. Jak przekonać się do aktywności fizycznej,
7. Eliksir zdrowia i urody.

Moduł II Zdrowa i Aktywna Ty

1. Co jeść, żeby było smacznie i zdrowo,
2. Jak wybrać dla siebie odpowiednią aktywność fizyczną,
3. Jak odżywiać się, żeby ćwiczenia były efektywne,
4. Jak być aktywną bez wymówek,
5. Jak podkręcić metabolizm,
6. Waga stanęła i co dalej,
7. Sprzymierzeniec zdrowia i zgrabnej sylwetki.

Moduł III Zorganizuj się od kuchni

1. Anatomia słodkiej zachcianki,
2. Jak zmniejszyć apetyt na słodkie,
3. Jak skutecznie się zrelaksować,
4. Stwórz sprytny planer posiłków,
5. Jak zaplanować tygodniowy jadłospis,
6. Jak zaplanować świadome zakupy,
7. Szybkie obiady dla zapracowanych kobiet.

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

Co znajdziesz w kursie

 • 21 lekcji w formie PDF,
 • autorskie materiały do druku, które pomogą Ci w kształtowaniu nowych nawyków i analizowaniu postępów (karty zadań, planery do druku),
 • jeden tygodniowy, przykładowy jadłospis do tygodniowego menu + przepisy + lista zakupów,
 • trzytygodniowy, przykładowy jadłospis śródziemnomorski 1800 kcal,
 • listę produktów spożywczych, które zawsze warto mieć pod ręką,
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z dodatkowymi materiałami, ciekawostkami oraz nagraniami video i wsparcie psychodietetyka/doradcy żywieniowego,
 • linki do przykładowych treningów,
 • linki do przepisów kulinarnych,
 • e-book “Szybkie przepisy dla zapracowanych kobiet”.

Zostań kobietą, która dba o swoje zdrowie i sylwetkę!

CHCĘ KUPIĆ TEN KURS

 • Powodzenia! 🙂

 • Świetna sprawa. Ja borykam się trochę z problemami zdrowotnymi i ciężko mi zacząć ćwiczyć, ale z jedzeniem muszę trochę bardziej świadomie wybierać 🙂

  • Kasiu, jeśli potrzebowałabyś trochę podpowiedzi, jeśli chodzi o to co jeść, to serdecznie zapraszam Cie do wzięcia udziału w kursie :). Do 15.06 promocyjna cena ;).

 • Bardzo ciekawa oferta. Ja obecnie biorę się za moje zdrowie. Początek wielkich zmian przede mną.

  • Świetnie, jeśli potrzebowałabyś wsparcia, to zapraszam Cie do wzięcia udziału w moim kursie:). Jeszcze do 15.06 obowiązuje promocyjna cena :).

 • Szybkie obiady dla zapracowanych kobiet mnie kuszą 😀

  • Magda, serdecznie zapraszam na kurs, na pewno znajdziesz w nim nie jedną przydatna rzecz ;).

 • Brzmi jak plan 😉 Bardzo dokładnie wszystko wyjaśnione i opisane.

 • Aniu, masa dobrej roboty i motywacji. Podziwiam Twoja konsekwencje dzialania. Program kursu zapowiada sie bardzo obiecujaco i na pewno pomoze wielu osobom.

 • Właśnie o czymś takim myślę, zacząć rewolucję od nawyków żywieniowych. Jak nie dam rady sama, zgłoszę po pomoc- Twój kurs:)

  • Serdecznie zapraszam, jestem cały czas do dyspozycji kursantek. Nie chcę odbębnić kursu tylko pomóc każdej osobie, która będzie tej pomocy pragnęła i potrzebowała. Chcę widzieć pozytywne rezultaty! 🙂

 • Jak cudnie! Akurat przed wakacjami! 😀

  • Dokładnie! Teraz świetnie jest zacząć bo jest energia i motywacja:).

 • Szkoda, że wszystkie kursy nie są tak dokładnie, ciekawie opracowane. Od razu wiadomo, czego się spodziewać, na co nastawić. Dobra robota! 🙂

  • Dziękuję Ci i gwarantuję, że w rzeczywisości jest jeszcze lepszy, tylko czasem już słów brakuje, żeby przekazać wszystko to, co by się chciało ;).

 • Beata Skrzypczak

  Pięknie rozpisany kurs, dużo praktycznych informacji, do lata jeszcze zdążymy się wziąć za siebie 🙂

  • Dokładnie, a pozytywne efekty będą procentować przez kolejne lata 😊

 • Fantastycznie, gratuluję pomysłu i realizacji. Bo wydaje się, że kurs jest super ciekawym i kompleksowym rozwiązaniem problemu z wagą/ brakiem ruchu/ brakiem motywacji do zdrowego stylu życia… wielu osób. 🙂

  • Tak, to jest bardzo kompleksowe wsparcie 😊

 • Chyba wpisuję się w grupę docelową tego kursu 🙂

  • Ewa, w takim razie zapraszam, startujemy w poniedziałek, a do jutra jest sprzedaż po promocyjnej cenie 😊

 • Powodzenia ze sprzedażą kursu 🙂

 • Bardzo fajny program, wszystko jasne, klarowne- super! 🙂