środa, 14 kwietnia

Boxy kwiatowe – dlaczego warto je kupić?

Moda na stylowe boxy kwiatowe przywędrowała do Polski z Rosji i Emiratów Arabskich. Flower box to bardzo praktyczna kompozycja florystyczna, która szybko zyskała w naszym kraju duże grono zwolenników. Oprócz wysokich walorów estetycznych klienci doceniają flower boxy za ich trwałość. Wieczne kwiaty w pudełku to znakomita alternatywa dla tradycyjnych bukietów.

Flower box, jako doskonały pomysł na prezent

Z całą pewnością boxy kwiatowe to znakomity pomysł na prezent. Taki podarunek możemy ofiarować zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Kwiaty w pudełkach prezentują się naprawdę zjawiskowo i z pewnością pomogą nie jednej osobie w wielkim stylu wyrazić swoje uczucia. Kupując flower box na prezent warto zwrócić uwagę na symbolikę kwiatów. Tego rodzaju kompozycje tworzone są przede wszystkim z róż. Róże symbolizują miłość, ale nie tylko, dużo zależy również od barwy tych kwiatów. Białe róże oznaczają niewinność i czystość, herbaciane – optymizm, wdzięczność, przyjaźń i szacunek, różowe – sympatie i oddanie, lawendowe – zaczarowanie i miłość od pierwszego wejrzenia, niebieskie – nadzieję i marzenia, natomiast czarne – nowy początek i odrodzenie. Boxy kwiatowe możemy ofiarować z naprawdę wielu okazji. Doskonale sprawdzą się, jako podarunek na: walentynki, zaręczyny, dzień matki, dzień nauczyciela, urodziny, imieniny, święta, a także, jako prezent ślubny.

Boxy kwiatowe – piękne i oryginalne ozdoby stylowych wnętrz

Flower box to nie tylko znakomity pomysł na prezent, taka kompozycja kwiatowa może również stanowić idealną ozdobę nowoczesnych wnętrz. Boxy kwiatowe sprawdzają się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w takich miejscach jak hotele, restauracje czy butiki. Flower boxy z wiecznych kwiatów są w 100% bezobsługowe, nie musimy ich pielęgnować ani podlewać, a i tak cieszą nas swoim pięknem. Wszystko to dzięki specjalnemu procesowi stabilizacji, któremu podane zostają kwiaty. Zamiast więc, co kilka dni wymieniać świeże kwiaty warto zainwestować w eleganckie flower boxy, które zachowują swój kolor i kształt nawet do 2 lat. W nowoczesnych wnętrzach doskonale wyglądają kompozycje wykonane z czarnych lub szarych róż. Niesamowity efekt zapewnią także wieczne róże w barwach błękitnych czy lawendowych. Takie kompozycje florystyczne to bardzo modna ozdoba. Kupując boxy kwiatowe, które maja posłużyć nam, jako dekoracje wnętrz zadbajmy również o odpowiedni wybór pudełka, tak aby całość współgrała z aranżacją mieszkania. Ciekawe propozycje wzorów i kolorów flower boxów odnajdziemy w firmie Rose du Château. W sklepie tym bez problemu dopasujemy odpowiednią barwę kwiatów i pudełka do własnych potrzeb i oczekiwań. Decydując się na zakup flower boxów w firmie Rose du Château zyskujemy pewność, że nabywamy najwyższej jakości wieczne kwiaty, które z precyzyjną starannością umieszczone zostaną w ręcznie robionym eleganckim pudełku. Firma Rose du Château gwarantuje nam również profesjonalną obsługę klienta oraz szybką i sprawną dostawę w dowolne miejsce w Polsce, a także Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz