poniedziałek, 3 października

Elegancki sposób na podziękowania dla pracowników

Coraz popularniejszym w Polsce sposobem na wyrażanie wdzięczności w relacjach biznesowych jest wręczanie pysznych zestawów upominkowych, opartych o słodkie lub słone przysmaki i dobrej jakości alkohol. Obdarowywanie się upominkami to gest o charakterze nieco rodzinnym, przyjacielskim, zdecydowanie pozytywnie wpływa na budowanie w firmie atmosfery sprzyjającej zacieśnianiu więzi i lepszej współpracy. Poprzez prezenty pokazujemy sobie wzajemnie, że jesteśmy dla siebie ważni, że o sobie pamiętamy, wyrażamy zainteresowanie, troskę i uwagę. Prezenty na gruncie zawodowym mogą nam pomóc pokazać wdzięczność za trud wkładany przez załogę w wykonywanie swoich obowiązków przez cały rok.

Serdeczny sposób na świętowanie ważnych chwil w roku

Zestawy upominkowe dla firm są szczególnie popularne w okresie świątecznym – nawet małe firmy wręczają je swoim pracownikom na Boże Narodzenie, a w ostatnich latach także na Wielkanoc. Wręczanie podarunków często powiązane jest z firmowym spotkaniem wigilijnym lub tzw. „jajeczkiem”. Taki miły zwyczaj znacząco wpływa na dwa aspekty naszych relacji. Po pierwsze pomaga budować wizerunek przedsiębiorstwa świadomego wartości swoich pracowników. Po drugie w prosty i naturalny sposób skraca dystans pomiędzy pracownikami, a także pomiędzy załogą a szefostwem. Wszyscy lubimy dostawać prezenty, sprawiają nam one radość i zazwyczaj nie chodzi stricte o ich wartość, a bardziej o sam fakt, że ktoś zadał sobie trud, by nam zrobiło się miło.

Szeroka oferta stworzona na bazie dużego doświadczenia

Paczki świąteczne dla firm (https://fabulosa.pl) zamówisz w kilka chwil, wygodnie i nie wychodząc z biura. Dzięki bardzo szerokiej ofercie na Fabulosa.pl znajdziesz takie zestawy upominkowe, które idealnie wpasują się w Twoje plany na prezenty w firmie. Ogromna różnorodność sprawia, że wymarzone paczki dla pracowników na święta znajdą tu właściciele firm z każdej branży. Lata doświadczenia pozwalają pracownikom Fabulosa.pl tworzyć paczki świąteczne dla firm, które zawsze spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Mając świadomość, jak różne są potrzeby w poszczególnych branżach, Fabulosa umożliwia bardzo elastyczne komponowanie paczek w oparciu o indywidualne wybory oraz eleganckie personalizowanie. Dzięki temu powstaje doskonały nośnik reklamowy w postaci brantowanego prezentu, który zachwyci każdą osobę.

elegancki prezent

Elegancko zapakowany prezent to doskonały sposób na okazanie wdzięczności

Starannie skomponowane paczki świąteczne dla firm będą odpowiednim prezentem na każdym szczeblu biznesowym. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać zestawy świąteczne zawierające alkohol z wyższej półki lub bez alkoholu. Wszystkie kosze upominkowe Fabulosa zawierają najlepszej jakości delikatesy od sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych. Słodkości, nugaty, praliny, pierniczki i wiele innych uwielbianych frykasów, które zapewnią obdarowanej osobie długie godziny spędzone na przyjemności. Wszystkie paczki świąteczne dla firm są mądrze przemyślane i dobrane tak, by tworzyć ładnie wyglądającą i pasującą całość

Dodaj komentarz