piątek, 22 września

Endermologia – czemu służy ten zabieg?

endermologia

Endermologia to zabieg, który można wykonać w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki temu niemal każdy pacjent może bez większych problemów z niego skorzystać. Czemu właściwie służy taka czynność?

Endermologia – czym jest?

Endermologia w Katowicach to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który wykonuje się specjalnym urządzeniem do podciśnieniowego masażu. Może być on nie tylko przyjemny, pod względem relaksu i odprężenia, ale również niesie za sobą wiele różnorodnych korzyści.

Kosmetologia w Katowicach i jej usługi w tym przypadku skupiają się na tkance łącznej skóry, którą pobudzają i tym samym każda osoba jest w stanie liczyć na wiele różnorodnych efektów. Głównym doznaniem będą delikatne wibracje.

Endermologia jest zupełnie bezpieczną czynnością, która wykonywana jest wyłącznie przez ekspertów. To właśnie oni kwalifikują pacjenta do zabiegu oraz przeprowadzają z nim wywiad. Dzięki temu eliminuje się jakiekolwiek przeciwskazania, które mogą wystąpić w przypadku chorób.

Endermologia – co daje?

Taka endermologia to zabieg, który przede wszystkim ujędrnia sylwetkę. Najczęściej masaż stosuje się na skórze brzucha oraz nóg tak, aby móc optycznie wyszczuplić te partie ciała. Jest to szczególnie ważne dla osób, które borykają się z nadmierną tkanką tłuszczową.

Dodatkowo można dzięki temu pozbyć się uporczywego cellitu, który szczególnie w przypadku kobiet powoduje liczne kompleksy. Jest on widoczny szczególnie latem, gdy odkrywa się większość swojego ciała, na przykład na plaży.

Endermologię można również wykonać na twarzy i tym samym poprawić jej kontur. Dzięki temu można zredukować efekt tak zwanego drugiego podbródka, co jest częstą dolegliwością przede wszystkim osób otyłych.

Endermologia to zabieg, który wykonuje się po to, aby można było zredukować sylwetkę oraz kontur twarzy. Odbywa się to za pomocą masażu podciśnieniowego, który generowany jest przez specjalną głowicę, którą dobiera się do konkretnego miejsca na ciele.

Dodaj komentarz