sobota, 13 kwietnia

Lakiery hybrydowe – co warto o nich wiedzieć?

Pewnie często można usłyszeć o tym, że jakaś kobieta decyduje się na lakier hybrydowy. Co możemy powiedzieć na temat tego lakieru? Czy mowa o propozycji, która nie ma żadnych tajemnic?

Co gwarantują lakiery hybrydowe?

Najprościej powiedzieć, że kobiety mogą być pewne wysokiego poziomu trwałości i intensywności barw. Do tego można mówić o bardzo mocnej pigmentacji produktu. Czy w takich okolicznościach mogą pojawić się jakieś wątpliwości? Jeśli tak, dobrze też zapamiętać, że Clavier lakiery hybrydowe nie zawierają rozpuszczalników. Poza tym trzeba też pamiętać, że do wyboru są przeróżne propozycje.

Warto też mieć na uwadze, że wybór lakieru jest jedynie namiastką dbałości o wygląd. Troska o piękny wygląd składa się z bardzo wielu szczegółów. Możemy o tym rozmawiać długo, ale teraz skoncentrujemy się jedynie na oczach – mówi się, że oczy stanowią odzwierciedlenie duszy i raczej większość osób zgodzi się z takim myśleniem.

Nie tylko lakier hybrydowy

Podkreślenie oczu wpływa na odbiór całej twarzy. Tylko jak to zrobić? Cienie do powiek to raczej często poruszana kwestia, ale można przypuszczać, że i tak jest mnóstwo wątpliwości.

Na wstępie należy zastanowić się nad tym, co jest potrzebne – zacznijmy od spojrzenia na pędzle do aplikacji cieni i blendowania. Nie obejdzie się też bez kremu, paletki do cieni i dobrej bazy pod cienie. Wskazane jest, żeby zacząć od połączenia kilku delikatnych kolorów. Krem nakłada się na powieki przed rozpoczęciem malowania. Kiedy wyschnie, bierzemy się za bazę pod cienie. Baza powinna znaleźć się na całej powiece. Kiedy do tego dojdzie, potrzebne jest wykończenie za pomocą pudru.

Tak dochodzimy do nakładania cieni – wszystko rozpoczyna się od jasnego cienia aplikowanego na całą powiekę. Chodzi o kolor bazowy. Makijaż należy zacząć od zewnętrznej strony powieki i jasnego kosmetyku. Kolejne nakłada się od najciemniejszego do najjaśniejszego. Ponadto należy podążać do wewnętrznej strony kącika. W dalszej kolejności mamy blendowanie. Warto też pomyśleć o połyskującym cieniu i optycznym powiększeniu oka.

Dodaj komentarz