poniedziałek, 3 października

Moda damska wiosna-lato 2022 – jak skompletować garderobę?

W nadchodzących ciepłych miesiącach na ulicach będzie rządził istny mix kolorów. Do łask wkraczają po welu latach nieobecności spódnice noszone na spodnie wespół z różnego rodzaju wzorami oraz nadrukami. Jakie jeszcze trendy będą rządziły w ulicznej modzie damskiej w sezonie wiosna-lato 2022? Podpowiadamy.

Uliczna moda damska wiosna-lato 2022 – nadruki i wzory

Wiosna i lato bezapelacyjnie będzie należała zarówno do różnej maści nadruków, jak i wzorów. Do łask wkradła się w tej materii różnorodność – absolutnie nie bójmy się wyrazistości oraz odwagi. Im bardzie kolorowo, tym lepiej. Projektanci stawiają na to, żeby wyróżniać się z tłumu i stawianie na indywidualne preferencje modowe.

Moda damska wiosna-lato 2022 – doceń moc kolorów

W kwestii kolorów w ulicznej modzie damskiej wiosna-lato 2022 projektanci znów są wierni powiedzeniu, że do odważnych świat należy. Nie boją się połączeń, które dla wielu mogłyby się wydawać niemożliwe do stworzenia duetu, w tym na przykład fuksji i burgundu. Niekwestionowanym hitem tej wiosny będą także neony, które mają swój wielki powrót. Klasyka także się obroni, więc jeśli jesteśmy miłośniczkami podstawowych, prostych tematów kolorystycznych, także znajdziemy coś dla siebie pośród najgorętszych trendów.

Trendy wiosna-lato 2022 – spódnica na spodnie

W latach 90. kobiety kochały ten trend, ale na długo ślad po nim zaginął, aż do roku 2022. Ten można śmiało określić wielkim powrotem zestawienia spódnicy ze spodniami. Mimo że na pozór tego typu komplet się wyklucza, może prezentować się oszałamiająco. Pamiętajmy o tym, że ten sezon wiosna-lato 2022 w modzie ulicznej jest niezwykle różnorodny, więc nie bójmy się np. zestawiania spódniczki w kratę ze spodniami w paski. Modowe ,,szaleństwo” jest jak najbardziej wskazane.

Kamizelka – gorący hit mody damskiej wiosna-lato 2022

Jeszcze do niedawna była zarezerwowana dla garnituru, ale obecnie mocno się to zmieni. Kamizelka będzie niekwestionowanym samodzielnym modowym hitem obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Można ją zestawiać zarówno ze swetrami, jak i topami. Pojawiając się w towarzystwie dżinsów będzie idealną propozycją dla casualowej stylizacji. Jeśli będziemy chciały dodać jej nieco pazura, można postawić na duet z lateksową spódniczką. W każdym wariancie się obroni i sprawi, że stylizacja będzie wyglądać naprawdę bardzo modne.

Moda uliczna wiosna-lato 2022 prezentuje się bardzo ciekawie. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki nieśmiertelnej klasyki, jak również te, które stawiają na nonszalancję w zestawianiu ubrań.

Dodaj komentarz