poniedziałek, 3 października

Najgorętsze trendy w makijażu wiosna-lato 2023

makijazNajmodniejszy makijaż wiosna-lato 2023 to przede wszystkim taki, w którym czujemy się komfortowo. Najważniejsze jest to, aby odzwierciedlał on naszą osobowość oraz nastrój. Wizażyści pokazują jednak to, że warto jest czasem zaszaleć z wizerunkiem i kolorem. Namawiają do tego, aby latem przełamywać swoje wewnętrzne blokady i postawić na odrobinę szaleństwa. W końcu słońce i pozytywne emocje, które towarzyszą długi dniom to idealny czas na to, aby dać się ponieść fali endorfin. Sprawdźmy więc, jak się malować w nadchodzących miesiącach, aby wyglądać modnie i stylowo.

Modny makijaż wiosna-lato 2023 – postaw na moc błękitu

Niebieskie powieki to istny makijażowy hit wiosna-lato 2023. I nie mówimy tu jedynie o cienkich kreskach na dolnej lub górnej powiece, a wersji total. Tak! Całe powieki – nie bójmy się zaszaleć z kolorem. W końcu mamy lato, czas w którym energia i dobra zabawa powinny być na pierwszym planie. Niebieski to kolor szalenie energetyczny, ma olbrzymi potencjał dekoracyjny, więc aż żal go nie wykorzystać.

Zielony i oranż – gorące trendy w makijażu wiosna-lato 2023

Kolor zielony, w najbardziej widocznym tego słowa znaczeniu to przepis na modny look wiosną i latem 2023. Mowa zarówno o ubraniach, jak również kolorze, który pojawi się na powiece. I to nie tylko w postaci kresek, ale na całej. To samo dotyczy orażu. Można śmiało powiedzieć, że wyparł on szalenie modną czerwień ust, która nie miała sobie równych przez ostatnie lata. Jak widać, wszystko jest możliwe! Oranż może zdobić więc zarówno usta, jak i powieki. Kwestia odpowiedniego balansu.

Najmodniejszy makijaż wiosna-lato 2023 – natural look

Naturalny look to potencjał o czym przekonują od lat wizażyści. Jeśli Twoja skóra jest pełna niedoskonałości, to przekuj to w atut. Postaw na odpowiednie kosmetyki do jej pielęgnacji, dobierz odpowiednią maskarę i ruszaj w miasto. Trzeba pamiętać, że każda skóra wymaga odpowiedniego podejścia i nie każda nadaje się do tego, aby pokrywać ją fluidem czy też pudrem. Najważniejsze jest to, aby czuć się dobrze sama ze sobą, to recepta na piękny look, nie tylko latem, ale każdego dnia.

Metaliczny makijaż – trendy w makijażu wiosna-lato 2023

Wśród najbardziej gorących trendów w makijażu wiosna-lato 2023 bardzo ważne jest śledzenie technik w których widoczne jest rozświetlenie oka. Wśród nich można stawiać na metaliczne cienie. Dobrane w odpowiedni sposób mogą zdziałać prawdziwe cuda. Wydobędą głębie osadzonej mocno powieki, jak również uwidocznią potencjał tej, która aż prosi się o jej zagospodarowanie ciekawą tonacją. Do odważnych świat należy – postaw więc na moc blasku.

Dodaj komentarz