sobota, 27 lutego

Popularny market otwiera się w Magnolia Park

Nowy hipermarket w Magnolia Park. Nowoczesny sklep w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku uruchomi francuska sieć Carrefour.

Nowy Carrefour, zgodny z najnowszym konceptem tej sieci, zajmie znaczną większość powierzchni obecnego hipermarketu. – Carrefour cieszy się w Polsce dużą popularnością, dlatego jesteśmy zadowoleni z jego przyszłej obecności w naszym centrum – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Jesteśmy pewni, że nowy hipermarket spełni wszelkie oczekiwania klientów pod względem powierzchni, asortymentu i obsługi – dodaje.

Konkretna data otwarcia nie jest jeszcze znana, ale wszystko wskazuje na to, że w nowoczesnym hipermarkecie Carrefour zakupy zrobimy jeszcze w tym roku. – Dążymy do tego, żeby uruchomić hipermarket jak najszybciej, ale tak duża zmiana wymaga czasu. O wszystkich szczegółach ważnych dla naszych klientów będziemy informować na bieżąco – zapewnia Joanna Sawośko-Duda.

Carrefour zastąpi Tesco, które w Magnolia Park było otwarte do 11 kwietnia.

Do czasu uruchomienia docelowego hipermarketu, zakupy spożywcze będzie można zrobić w sklepie Carrefour o mniejszej powierzchni. – Naszym priorytetem jest wygoda klientów. Dlatego tymczasowe uruchomienie mniejszego sklepu to dobra alternatywa, które zaspokoi podstawowe potrzeby związane z nie tylko z zakupami spożywczymi. W asortymencie będą także kosmetyki, chemia, prasa, drobne AGD oraz przekąski na wynos – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

Dodaj komentarz