poniedziałek, 11 grudnia

Salon sukien ślubnych — jak wygląda wybór sukni?

suknie slubne

Wybór sukni ślubnej to jeden z najważniejszych etapów przygotowań do ceremonii ślubu. Często suknia jest spełnieniem marzeń panny młodej. Jak dokładnie wygląda wybór sukni?

Znalezienie odpowiedniego salonu

Dobry salon z sukniami ślubnymi będzie miał przede wszystkim bogaty asortyment. Istnieje wiele fasonów sukni, dlatego warto, żeby panna młoda mogła przymierzyć i wypróbować kilka z nich. W zależności od sylwetki i figury każdy model będzie mógł albo podkreślić walory figury i ukryć niedoskonałości, albo wręcz odwrotnie — wyeksponować wszystko to, co należałoby ukryć. Dobry salon sukien ślubnych w Bydgoszczy i innych miastach oferuje również fachową poradę specjalistki. Zazwyczaj panie pracujące w takich miejscach mają dostateczną wiedzę i doświadczenie, żeby ocenić, w jakim fasonie panna młoda będzie wyglądała najlepiej.

Na co zwrócić uwagę wybierając suknię ślubną?

Wybór sukni ślubnej należy rozpocząć od znalezienia odpowiedniego fasonu. Zazwyczaj każda panna młoda ma w głowie określony typ sukni, w jakiej chciałaby wystąpić. Miejsca takie jak salon sukien ślubnych Susan Hooward pozwala zrealizować wizję o wymarzonej sukni. Może ona mieć kształt księżniczki, czyli dopasowaną, zazwyczaj gorsetową górę, oraz rozkloszowany dół. Ten rodzaj sukni zawsze robi duże wrażenie. Obecnie bardzo modne są suknie w stylu boho — delikatne, zwiewne i dziewczęce, idealnie podkreślające kobiecość. Klasyczne suknie w kształcie litery A, to najbardziej uniwersalny rodzaj sukni. Dopasowana górka i delikatnie rozkloszowany dół sukni pasuje do każdej sylwetki. Jeśli pannie młodej zależy na eleganckim wydaniu sukni, podkreślającym figurę powinna zdecydować się na model syrenki. Kolejną rzeczą, na którą musi zwrócić uwagę panna młoda to kolor sukni. Dostępnych odcieni bieli jest wiele. Od śnieżnobiałych, poprzez écru, kość słoniową czy pastelowe odcienie barw. Najważniejsza jest jednak wygoda. Panna młoda spędzi w sukni cały dzień i noc, ważne więc żeby czuła się w niej komfortowo i swobodnie.

Dodaj komentarz