poniedziałek, 6 grudnia

Depilacja laserowa – zapomnij o włoskach i ciesz się aksamitną skórą!

depilacja laserowaNie masz czasu na regularne golenie nóg? Często masz podrażnienia po innych metodach usuwania włosków? Pomyśl o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej, który pozwala na rozwiązanie problemu z niechcianymi włoskami na wiele lat.

Czym jest depilacja laserowa?

Zabieg określany jako depilacja laserowa jest metodą usuwania zbędnego owłosienia, która polega na wypaleniu mieszków włosowych za pomocą urządzenia laserowego. Obecnie jednak nie trzeba obawiać się o ból czy inne poważne skutki uboczne, ponieważ nowoczesne lasery są w stanie zapewnić świetne efekty bez takich działań niepożądanych.

Atutem metody depilacji laserowej w porównaniu z innymi metodami depilacji jest działanie bezpośrednio na mieszek włosowy, czyli na strukturę, która powoduje wyrastanie włoska. Gdy mieszek ulega likwidacji, wtedy po prostu nie dochodzi do odrostu włosków. Z czasem może być on odbudowany, jednak najczęściej trwa to latami, a zdarza się, że mieszek w ogóle nie odrasta, więc skóra pozostaje gładka na zawsze.

Jakie obszary można depilować laserem?

Depilacja laserowa nie tylko jest wysoce skuteczna, ale także jest wszechstronna, ponieważ dzięki niej można usuwać włoski na praktycznie każdym obszarze ciała u kobiety oraz u mężczyzny.

Najczęściej zabieg laserowej depilacji włosków prowadzony jest w trzech obszarach – na nogach, w okolicy bikini oraz pod pachami, czyli tam, gdzie włoski regularnie goli wiele kobiet.

Ponadto depilacja laserowa może być także prowadzona w innych miejscach, między innymi może być to twarz, gdzie znajduje się nieestetyczny wąsik, ręce, brzuch, klatka piersiowa, plecy, pośladki.

Czy z depilacji laserowej może skorzystać każdy?

Kiedyś depilacja laserowa miała wiele przeciwwskazań, lecz obecnie, gdy stosuje się znacznie bardziej nowoczesne urządzenia laserowe, może być ona prowadzona również w tych przypadkach, które wcześniej były przeciwwskazaniami do jej wykonania.

Aktualnie depilacja laserowa może być prowadzona również w przypadku osób ze skórą opaloną, a także wtedy, gdy włoski mają jasny kolor, na przykład są siwe, rude czy blond. Dzięki temu pozbycie się niechcianych włosków stało się jeszcze łatwiejsze.

Skuteczna depilacja laserowa Gdynia – z ofertami gabinetów w Gdyni prowadzących zabieg depilacji laserowej można zapoznać się online.

Ile kosztuje depilacja laserem?

Koszty depilacji laserowej wynoszą najczęściej od około 80 do 300 złotych za jeden obszar. Warto jednak pamiętać o tym, że do uzyskania optymalnych efektów należy wydepilować dany obszar kilkukrotnie.

Dokładne cenniki usług depilacji laserowej można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych gabinetów prowadzących usługi w tym zakresie.

Dodaj komentarz