sobota, 13 kwietnia

Free ski – co warto wiedzieć?

narty

Stoki narciarskie oblegane są w czasie bożonarodzeniowym oraz w ferie. Free ski Włochy daje możliwość ominięcia największego tłumu i zaoszczędzenia.

Czym jest free ski?

Free ski jest swego rodzaju specjalną promocją. Przy wykupieniu tygodniowego pobytu w kurorcie, otrzymuje się gratisowy skipass. Jest to karnet, który daje wstęp na wszystkie okoliczne stoki i wyciągi. Warto jednak wspomnieć, że tego typu promocja nie obejmuje okresu, kiedy stoki są najbardziej oblegane. Ten czas przypada na okres bożonarodzeniowy oraz na ferie zimowe.

Free ski Włochy – https://sportvita.pl/ to promocja, która ma zachęcić turystów na odwiedzanie stoków poza sezonem. Właśnie wtedy najłatwiej z niej skorzystać, przy okazji oszczędzając sporą sumę pieniędzy. Taki czas przypada na początek sezonu, który rozpoczyna się w grudniu oraz pod jego koniec, czyli na przełomie marca i kwietnia.

Zalety korzystania z free ski

Największą zaletą tego typu promocji, jest przede wszystkim oszczędność. Jeszcze niedawno, free ski było kompletnie nieznanym zjawiskiem. W dzisiejszych czasach, najczęściej korzystają z niego miłośnicy narciarstwa, którzy lubią cieszyć się spokojem na stoku. Amatorzy narciarstwa, którzy jeżdżą okazjonalnie, nie zdają sobie sprawy z możliwości jakie daje im free ski Włochy. Zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy i spokój na stokach jest zdecydowanie największą zaletą tej promocji.

Warto zaznaczyć, że czas kiedy w Polsce zaczyna się wiosna, alpejskie stoki ciągle pokryte są śniegiem. Oprócz tego wszystkie stoki wyposażone są w specjalne systemy sztucznego naśnieżania. Należy więc pozbyć się obaw, że w tym czasie śniegu zabraknie i zastanowić się nad skorzystaniem z promocji – jest ona bardzo korzystna.

Kolejną zaletą wypoczynku poza sezonem, są mniej zatłoczone stoki. Dla każdego narciarza, który docenia spokój na stokach jest to idealna oferta. Przyjazd na włoskie stoki poza sezonem, daje gwarancję, że zimowa zabawa będzie w pełni swobodna. Nie trzeba obawiać się tłumów, zapewniając sobie wiele atrakcji, oszczędność i niezapomniany wyjazd na narty.

Bogata oferta kurortów

Oferta wyjazdów objęta promocją free ski jest niezwykle bogata i szeroka. Free ski Włochy daje możliwość wyjazdu do wielu znanych kurortów zimowych. Jednym z najbardziej znanych kurortów tego typu jest Livigno. Ten kurort niezmiennie zachęca turystów swoimi niesamowitymi widokami, bardzo dobrym klimatem i malowniczym otoczeniem. Oprócz tego, bardzo chętnie wybierane są kurorty takie jak Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Trentino czy Val di Sole.

Dodaj komentarz