poniedziałek, 3 października

Kolczyki gwiazdki – idealny wybór dla nastolatki i dla dojrzałej kobiety!

jakie kolczyki wybrac

Kolczyki noszą nawet kilkuletnie dziewczynki, które uwielbiają stroić się i wyglądać modnie. Dla nich zwykle wybieramy modele z różnego typu dziecięcymi motywami, podczas gdy nastolatki stawiają na coś bardziej kobiecego. Doskonałym wyborem zarówno dla nich, jak i dla kobiet dojrzałych będą kolczyki gwiazdki.

Dziewczęco i lekko

Kolczyki gwiazdki dodają stylizacjom niezwykłej lekkości, jednak z drugiej strony są niezwykle dziewczęce. To właśnie dlatego tak chętnie wybierają je nastolatki, poszukując dla siebie czegoś poważniejszego, lecz z drugiej strony dopasowanego do ich wieku. Kolczyki gwiazdki, choć wyglądają bardzo niepozornie, od razu przykują wzrok. Nastolatki mogą nosić je na co dzień – wybór kolczyków gwiazdki typu wkrętki będzie idealny na przykład do szkoły. Tymczasem na imprezę czy na popołudniowe wyjście ze znajomymi można wybrać wiszące modele kolczyków gwiazdek. Idealnie podkreślają one zarówno codzienne, proste stylizacje, jak i te nieco bardziej wyszukane i eleganckie.

Wybór dla dojrzałych kobiet

Myli się ten, kto uważa, że dojrzałe kobiety powinny wybierać wyłącznie poważne, najlepiej wiszące kolczyki. Powodem jest fakt, iż nie pasują one do każdej stylizacji. Czasami o wiele lepszym wyborem będzie coś lżejszego i nieco bardziej dziewczęcego, co doda naszym stylizacjom więcej romantyzmu. Kolczyki gwiazdki bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku letnich, luźnych stylizacji. Zwykle uciekamy wtedy od ciężkich, wiszących kolczyków, wybieramy natomiast mniejsze, niepozorne modele. Kolczyki w kształcie gwiazdek możemy nosić na co dzień, lecz będą też dobrym wyborem na imprezę – na przykład w stylu rockowym bądź na typowe gardenparty. Ciekawe modele kolczyków gwiazdek znajdziemy w sklepie internetowym https://www.viadem.pl/pol_m_Motywy_Gwiazda_Kolczyki-gwiazdki-538.html.

Złote czy srebrne?

Kolczyki gwiazdki niejedno mają imię – możemy wybierać wśród różnorodnych modeli wykonanych ze złota bądź ze srebra, w zależności od tego, które lepiej będą pasować do naszego stylu. Złote kolczyki polecane są osobom, które na co dzień wybierają nieco bardziej eleganckie stroje, srebrne natomiast możemy swobodnie łączyć z luźnymi stylizacjami. Do wyboru mamy różnego rodzaju modele bez ozdób oraz z cyrkoniami. To sprawia, że każda kobieta, która chciałabym wyposażyć swoją szkatułkę w kolczyki gwiazdki z pewnością znajdzie coś dla siebie. Doskonale sprawdzają się one także w roli prezentu, na przykład dla mamy, przyjaciółki, starszej siostry czy koleżanki z pracy.

Dodaj komentarz