poniedziałek, 11 grudnia

Kurs angielskiego z native speakerem – Najistotniejsze benefity

O lekcjach z native speakerami wspomina się teraz dużo. Lekcje prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym są niezwykle cenione. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem doświadczonego wykładowcy, może zapewnić uczestnikom zajęć niezwykłe korzyści. Oto najistotniejsze zalety nauki języka angielskiego z nativem.

Nauka angielskiego z nativem to kontakt z realnym językiem

Im bardziej prawdziwy jest język, z którym masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Oprócz tego prawdziwa odmiana języka pozwala zbudować solidną bazę do przyszłych rozmów po angielskiu.  Konwersacje z nativem to rodzaj edukacji, w której uruchamiasz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz na bieżąco korygować błędy.

Native przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą być zauważalnie krótszą, a także bardziej fascynującą drogą do nauki angielskiego. W dodatku nauka języka angielskiego staje się zasadniczo łatwiejsza, kiedy poznajesz, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych zainteresowań.

Nauka angielskiego z native speakerem to precyzyjna akcent

Dziś trudno orzec, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około paręset. Skoro fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Jeśli Twoim marzeniem jest nauka brytyjskiego akcentu, postaw na native speakerów  urodzonych w UK.

Z nativem podejmujesz ambitne wyzwania

Jeżeli lekcje prowadzi nauczyciel z polski, pokusa zwracania się do niego po polsku jest ogromna Angielski z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, która błyskawicznie daje wspaniałe wyniki. Doświadczony native speaker wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Z nativem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np.  kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle poprawiasz swój język. Rozmawiając z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Dodaj komentarz