czwartek, 21 października

Poznaj propozycje najbezpieczniejszych fotelików dla dzieci

Bezpieczeństwo dziecka w samochodzie to kluczowa sprawa. Jaki fotelik wybrać, aby zapewnić dziecku maksymalną ochronę podczas niespodziewanej sytuacji na drodze? Testy ADAC badają, jakie bezpieczeństwo dają foteliki dziecięce do samochodu podczas testów zderzeniowych. Aktualne wyniki są istotnym argumentem dla rodziców podczas zakupów. Ważne, by zadbać o bezpieczne przewożenie dzieci już od pierwszych dni. Foteliki dla dziecka Joie i-SNUG w standardzie i-Size lokują się wysoko w rygorystycznych testach ADAC:

  •       ogólna ocena w testach zderzeniowych ADAC (4★)
  •       ocena za bezpieczeństwo (5★)
  •       ocena ogólna fotelika z bazą w testach zderzeniowych ADAC (4★)
  •       ocena fotelika z bazą za bezpieczeństwo (5★)

Jak są wyposażone bezpieczne foteliki dziecięce Joie i-SNUG?

Najnowszy standard i-Size rekomenduje dobór fotelika na podstawie wzrostu, a nie wagi dziecka. Joie i SNUG jest dostosowany do potrzeb dzieci już od pierwszego dnia życia, o wzroście 40-75 cm i wadze poniżej 13 kg. Gwarantuje najbezpieczniejszą podróż do ok. 12 miesiąca życia. Efektywna 3-warstwowa ochrona okolic głowy, wkładka dla niemowlaka oraz pianka w systemie Intelli-Fit sprawią, że podróż będzie nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa. Joie i-SNUG jest kompatybilny z bazą i-Base™ oraz i-Base™ Advance. Foteliki dziecięce do samochodu pasują do większości wózków marki Joie oraz innych producentów przy zastosowaniu adapterów Maxi-Cosi. O więcej zabezpieczeń warto zapytać specjalistów ze sklepu internetowego hoplano.com, którzy doradzą i odpowiedzą na pytania.

Przydatne detale podnoszące komfort jazdy i użytkowania

Dzieci uwielbiają kołysanie dlatego foteliki dla dziecka Joie i-SNUG mają zaokrągloną podstawę, która pozwala na delikatne bujanie dziecka, gdy fotelik wypięty jest z samochodu. Płynny ruch uspokoi malucha i delikatnie ukołysze do snu.

Praktycznym dodatkiem podczas podróży i spacerów jest wodoodporna budka z filtrem o współczynniku UPF 50+, która zapewni ochronę przed promieniami słońca. Można ją w dowolnym momencie zdemontować i zdjąć z fotelika.

Tapicerka wykonana została z tkaniny bardzo przyjemnej w dotyku i zapewniającej przepływ powietrza. Skóra malucha może oddychać nawet podczas długiej podróży. Neutralne szarości są na tyle uniwersalne, że z łatwością dostosują się do wnętrza każdego samochodu. Tapicerkę można zdemontować i wyprać w pralce, dzięki czemu zawsze będzie higieniczna czysta.

Dodaj komentarz