niedziela, 21 lipca

Moda studniówkowa- co założyć by świetnie wyglądać

Studniówkę pamięta się latami. Jest pierwszą większą imprezą w naszym życiu, a zarazem kończy pewien etap i zaczyna nowy. Jak zatem przygotować się do tego wydarzenia, by nie popełnić żadnej gafy?

Stonowany strój

Studniówka jest tego rodzaju imprezą, gdzie nie wypada ubierać się wyzywająco. Jest to pewnego rodzaju wejście w nowy etap w życiu, a studniówka jest swojego rodzaju galą, która kończy etap szkolny. Kolor stroju studniówkowego nie powinien być wyzywający. Jeśli lubisz czerwone sukienki z dużymi wycięciami na plecach, to lepiej zostaw ten pomysł na sylwestra, bądź inną imprezę. Na studniówce królują kolory takie jak biały, czarny czy granatowy. Jeśli nie przekonuje cię ta kolorystyka to całą imprezę potraktuj jak bal przebierańców o wymaganym dresscodzie. Jeżeli jednak cię to nie przekonuje, wybierz klasyczną małą, czarną. Oprócz klasycznej sukienki świetnym wyborem na strój studniówkowy będzie koszula ze spódnicą, bądź szerokie spodnie. Pamiętaj jednak, by garnitury na tę okazję zarezerwowane są dla twoich kolegów.

Moda awangardowa

Jesteś przewrotną osobą i nie boisz się opinii innych osób? Idealnym strojem dla ciebie będzie biała koszula wciągnięta w długą, czarną spódnicę z frędzlami. Taki strój zachowuje kolorystykę, ale frędzle nadają całości modowy pazur. Osoby odważne mogą zdecydować się na obcisłą, czarną sukienkę do połowy łydki, bez rękawów. Do tego biały, wykrochmalony kołnierzyk jak od męskiej koszuli. Zdecydowanie będzie galową prowokacją, która z całą pewnością zostanie zapamiętana na długo przez innych uczestników imprezy.

Fryzura

Fryzura musi być odpowiednio dobrana do naszego stroju. Gładko uczesane włosy z przedziałkiem pośrodku czy warkocze i korony z nich zrobione będą odpowiednie dla wzorowych uczennic. Jeśli chcesz być zapamiętana i wyglądać świetnie, a zarazem naturalnie postaw na wiatr we włosach. Dobrym wyjściem będzie naturalna fryzura, delikatne, rozwiane loki. Koniecznie rozpuszczone. Zapomnij o tapirowaniu, falowaniu falownicami i tym podobnymi tematami. Będzie to zbyt kiczowate jak na taką imprezę. Na portalu polish-beauty.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji modowych i kosmetycznych na każdą okazję.

Makijaż

Zdecydowanie trzymamy się zasady im mniej, tym lepiej. Naturalny look jest modny na co dzień, jak i na imprezy. Na studniówkę czy nawet jakąkolwiek inną imprezę makijaż powinien być jak najbardziej naturalny, ale podkreślający nasze atuty. Możesz przy tej okazji podkreślić czerwoną szminką usta, a możesz mocniej podkreślić kolor swoich oczu odpowiednia ich oprawą.

Dodatki do stroju

Warto zastanowić się również przy tej okazji na temat dodatków takich jak rajstopy czy buty. Tutaj możesz poszaleć zarówno z kolorystyką jak i fasonem. Na taką okazję jak studniówka buty, jak i cały strój muszą być eleganckie i wyjątkowe. Musisz wziąć pod uwagę również to, że przed tobą cała noc, którą z pewnością przetańczysz. Jeżeli dobrze się czujesz w wysokich obcasach, nic nie stoi na przeszkodzie, by w takich pójść. Jeśli szukasz portalu informacyjnego o modzie zapraszamy na polish-beauty.pl

Dodaj komentarz