wtorek, 21 września

Perfumy Paco Rabanne – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Domu mody Paco Rabanne z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż jest znany na całym świecie. Podobnie jest z perfumami tej właśnie marki, które są odzwierciedleniem luksusu, bogactwa, wysokiej jakości oraz ekstrawagancji. Śmiało można rzec, iż każdy flakon jest rodzajem dzieła sztuki, które każdy pragnie mieć na własność. Warto poznać historię osoby, która stworzyła tę niepowtarzalną markę, rozpoznawalną dzisiaj przez każdego.

Kim był Paco Rabanne?

Paco Rabanne uzyskał wykształcenie w kierunku architektury, jednak zdobyte umiejętności potrafił doskonale wykorzystać w dziedzinie mody. Wyjątkowe projekty stawały się obiektem zainteresowania wielu ludzi wokół twórcy, dlatego rozpoczął on współpracę ze znanymi domami mody. Wśród nich znajdował się Dior oraz Givenchy – również doskonale znane i cenione marki. Jednak z czasem Paco Rabanne postanowił wykreować własną markę sygnowaną własnym imieniem i nazwiskiem. Okazało się to doskonałym posunięciem, a całe przedsięwzięcie cały czas ma się bardzo dobrze. Mogłoby się wydawać, iż kolejny projektant nie może już niczym zaskoczyć, stało się jednak zupełnie inaczej. Wszystko to dzięki wykorzystywaniu mało popularnych surowców do produkcji ubrań – mianowicie plastiku, papieru, czy nawet metalu. Rosnąca popularność skłoniło Paco Rabanne do rozbudowy swojej działalności, poprzez opracowanie i wprowadzenie na rynek własnej linii perfum. Stworzone zapachy o poszczególnych nutach były dedykowane dla kobiet i mężczyzn, a każdy aromat wynikał z idealnie dobranych proporcji. Pierwszym zapachem, który powstał był Paco Rabane Calandre – połączenie geranium i korzenia orissa. Całość została podkreślona aromatem róży i konwalii – dwóch intensywnie pachnących gatunków kwiatów. Zapach zamknięty w pięknym flakonie można zakupić między innymi poprzez stronę Perfumik.pl.

Perfumy Paco

Fenomen perfum od Paco Rabanne

Wszystkie projekty Paco Rabanne są doskonale rozpoznawalne, tak samo wygląda sytuacja z perfumami. Już sam efekt wizualny, czyli przewrotne formy flakoników uzmysławiają, jak wyjątkowe są to produkty. Sklep Perfumik.pl ma w swojej ofercie zapachy zarówno damskie, jak i męskie, pojawiają się także aromaty przeznaczone dla obu płci jednocześnie, czyli perfumy unisex. Wszystkie linie zapachowe są wyjątkowe, pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, kolejne są tylko potwierdzeniem tego określenia. Na uwagę zasługują z pewnością One Million – męskie oraz Lady Million – dla kobiet. Urzekają wyglądem flakonów w postaci sztabek złota, co jasno wskazuje na symbol dobrobytu. W tym wariancie perfum mamy do czynienia ze słodkimi nutami kwiatowymi, które podkreślą rangę każdego wydarzenia. Wśród propozycji dla kobiet pewnych siebie, lubiących przygody oraz dreszczyk emocji znajdują się perfumy Paco Rabanne Olympéa. Wyczuwalne są w nich nie tylko nuty kwiatowe, ale również orientalne, podbijane dodatkowo aromatem drzewa kaszmirowego. Generalnie linie perfum od Paco Rabanne stworzone są z myślą o odważnych osobach, które nie boją się wyzwań i chcących czerpać z każdego dnia możliwie najwięcej.

Dodaj komentarz